bomblix.com - O mnie
obr Jestem absolwentem Informatyki Politechniki Opolskiej wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki z wybraną specjalizacją sieci komputerowe i systemy baz danych. Aby zostać mgr inż. napisałem pracę pt. "System zarządzania pracą placówki edukacyjnej oparty na ms sql server i visual c#". By móc napisać treść stworzyłem aplikację, którą nazwałem SZOPPE. Pisałem ją w języku C# z wykorzystaniem Visual Studio 2008. Lubię zdobywać nowe doświadczenie pisząc nowe programy, tworząc interesujące strony internetowe, zarządzając bazami danych oraz rozwijając system SZOPPE.

Żeby nie było, że ciągle siedzę w ciepłym domku i czekam na zlecenia, to także pracowałem w małej firmie o nazwie Codefusion. I tam zwiększając swoje doświadczenie czekałem, aż zostanę pracownikiem roku, ale cierpliwość kiedyś się kończy. Otworzyłem więc swoją działalność gospodarczą i współpracuje z takimi firmami jak EUVIC z Gliwic oraz THB z Wrocławia, ESAPROJEKT z Chorzowa.

Moje zainteresowania to programowanie, tworzenie stron, zarządzanie bazami danych, dokształcanie się, branie udziału w konferencjach oraz czytanie książek i słuchanie muzyki.

Więcej informacji na moim profilu na Linkendin

Losowe projekty

Ladowanie
Ladowanie
XHTML 1.1 | CSS | boo.pl

Katalog Stron WWW - www.webtree.pl page rank, pagerank, link popularity, fake pagerank, monitoring stron

2008 - 2010 bomblix.com